Yükleniyor...
Şuan Sami Bekturk nde 0/1 Kişi Online (Görmek İçin Lütfen Tıklayınız)Resim Yükle | Dosya Yükle
İyi Akşamlar ! - Canlı Destek
Sistem Bilgisi Reklam                                                                                      
AsriSadet Com - Forum - Sohbet - Haber - Bilgi - Eglence - Paylasim - Portali

Web Adresi : http://wWw.AsriSadet.com

İletişim : islamehli

MSN : admin@asrisadet.com
Yeni Kayıt
Kullanıcı Adı : * Nick
Şifre : *
Şifre Tekrar : *
Gizli soru : *
Cevap : *
E-Posta : * Gizli :
İsim : *
Soy isim : *
Meslek : *
Şehir : *
Cinsiyet :
Yaş :
Web Adresi :
 
   
Uyelik
Kurallar
Devam etmek için kuralları kabul etmeniz gerekli.

Siteye Kayit Olurken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 1. Kurallar:
  ISLAMGULU.NET ile üyeleri arasinda yapilan bu sözlesmenin içerigi asagida belirtilmistir. Üyelik aktivasyonunu yapan her üye sözlesmeyi kabul etmis sayilir. Üyelerimizin bu sözlesmeyi dikkate almalari kendi menfaatleri açisindan yararli olacaktir.

 2. Ciddiyet:
  Öncelikle sunu belirtelim; Bu Sitede CIDDIYETSIZLIGE YER YOKTUR. ISLAMGULU.NET. kullanicilarina sundugu tüm özelliklerden içeriklerden tam anlamiyla faydalanabilmek için bir kullanici adiniz, sifreniz ve geçerli bir email adresiniz olmalidir.

 3. Yeni kayit:
  Yeni Kayit Formundaki Kullanici Adi, E-Posta, Msn, Isim, Soy isim, Meslek, Sehir, Cinsiyet, Yas, Web Adresi Gibi bilgilerinizin saçma sallama alakasiz anlamsiz ve geçersiz oldugu tespit edildigi anda üyeliginiz hemen iptal edilir.

 4. Kullanici adi:
  Kullanici adinizi seçerken genel ahlaki kurallara uygun olmasina dikkat etmelisiniz. Kullanici adiniz sadece size aitdir. Eger kullanici adinizi bir baskasi ile paylasir veya üyeliginiz oldugu halde baska bir üye adi ile kayit olur iseniz ISLAMGULU.NET. yönetimi olarak siteden uzaklastirilirsiniz.

 5. Üyerler arasi saygi:
  Sitemizdeki üyeler birbirlerine saygili olmak zorundadir. Bir üye diger baska bir üyeye hakaret içerikli bir yazi yazmasi durumunda yazi yazan üye siteden uzaklastirilir. Eger bu içerik Özel Mesaj yönetemi ile yapilmis ve diger üye bundan rahatsiz olmus ise . yönetimi sizi siteden uzaklastirabilir. Eger bir baska bir üye size hakarete varan yazilar ISLAMGULU.NET yazmis ise bunu . yönetimi ile paylasarak gerekli islemin .ISLAMGULU.NET yönetimi tarafindan yapilmasini ISLAMGULU.NET bekleyin.

 6. Eklediginiz linkler:
  Site içerisinde vermis oldugunuz site isimleri veya linkler eger üyelik istiyor ise .ISLAMGULU.NET yönetimi bu linkleri kaldirabilir. Eger verilen linkdeki içerik genel ahlak kurallarina uymuyor ise .ISLAMGULU.NET yönetimi yine bu linkleri kaldirma hakki vardir. Verdiginiz linklerin kirik link olup olmadigina dikkat edin. Bu türdeki linklerde kaldirabilir.

 7. Reklam veya karalama:
  Yazmis oldugunuz yazilarda her hangi bir sekilde reklam içerikli bir yazi yazmis iseniz veya bir firmayi, kurumu asagilayan, kötüleyici ve gerçege dayanmayan bir yazi yazmis iseniz .ISLAMGULU.NET yönetimi sizi siteden uzaklastirabilir. Bu tür yazilar sebebi ile eger herhangi bir yasal islem baslatilmis ise . ISLAMGULU.NET yönetimi olarak ilgili yaziyi gerektiginde ilgili kurumlara verme hakkimiz vardir.

 8. Içerik paylasim:
  Sitede üyeler arasinda yapilan link ve program paylasiminda,bilgisayarinizda olusabilecek problemlerden kullanicilar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanicilar bir virüs tarama programini muhakkak kullanmalilardir. Aksi halde .ISLAMGULU.NET yönetimi sorumluluk kabul etmez.

 9. Her ihtimale karsi:
  Bir kullanici olarak her girdiginiz bilginin veritabaninda saklanacagini kabul ediyorsunuz. Her ne kadar bu bilgiler sizin bilginiz disinda 3. sahislara verilmeyecek olsa da, herhangi bir 'hack' vs vs olayi sonucunda bu bilgiler 3. sahislara dagilirsa bundan yöneticilerini sorumlu tutamazsiniz.

 10. ISLAMGULU.NET
 11. Çikis hakkinda:
  ISLAMGULU.NET. tarafindan bilgisayaraniza çerezler (cookie) gönderilir. Genel kullanima açik yerlerdeki bilgisayarlardan siteye giris yaparsaniz, hesabinizin bir baskasi tarafindan kullanilmasini önlemek için mutlaka Çikis butonunu tiklatarak siteden ayrilmaniz gerekmektedir.

Foruma Mesaj Atilirken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar

 1. Kurallari Okuyun:
  Konu açmadan önce bu kurallari mutlaka okuyun görmedim duymadim gibi bahaneler kabul edilmeyecektir foruma katilan herkez için bu kurallar geçerlidir.

 2. Önce arama yapin:
  Sordugunuz soru daha önce ISLAMGULU.NET forumlarinda sorulmus olabilir ve sorunun çözümü geçmis mesajlarda yer alabilir. Eger sorununuzun spesifik olmadigini düsünüyorsaniz, ISLAMGULU.NET Forum'larinin arama özelligini kullaniniz. Sag üst köseden ARAMA bölümüne ulasabilirsiniz.

 3. Düzgün Türkçe kullanin:
  Bu forumlari her kesimden Türk'ün ve Türkçe dili konusan insanlarin takip ettigini unutmayiniz. Bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlarin forumda kirlilik yarattigi gibi, hiç bir üye tarafindan da bozuk Türkçe ile yazilmis mesajlari desifre edilmek zorunda degildir.ISLAMGULU.NET forumlarinda mesaj yazabilmenin ilk kurali düzgün Türkçe kullanmaktir.

 4. Söyleyecek sözünüz yoksa mesaj yazmayin:
  Sirf mesaj atmis olmak için mesaj sayinizi punaninizi artirmak için mesaj yazmamalisiniz. Sadece gülücük içeren mesajlar, “+1” gibi kirlilik yaratan mesajlara yönetim olarak tolerans tanimamaktayiz.

 5. Resim ekleme:
  ISLAMGULU.NET forumlarinda mesajlara resim eklenebilir. Web üzerindeki bir resme link vererek bu islem yapilmaktadir. Mesajlarla eklediginiz her resmin sayfanin açilmasini zorlastiracagini unutmayin. Resimleriniz büyükse, bunlari ufaltarak göndermeniz mantikli olacaktir.

 6. Okunakli mesaj yazin:
  Mesaj yazarken, okunmasi ve anlasilmasinin kolay olmasi açisindan, büyük-küçük harf ve yazim kurallarina dikkat etmelisiniz. Büyük harflerle yazmanin net kullanicilari arasinda bagirmak anlamina geldigini, noktamala isareti olmayan metinlerin ise okumayi iskence haline getirdigini unutmayin.

 7. Dogru konu basligi seçin:
  Yardim istediginiz mesajlarinizda, "ACIL YARDIM" veya "YARDIMA IHTIYACIM VAR" gibi basliklar kullanmak yerine, sorunu kisaca belirten basliklari kullanmalisiniz. Düzgün ve açiklayici konu basligina sahip olmayan konular, hem arama islemini etkinligini azaltacak, hem de mesajinizin çok daha az kisi tarafindan okunmasina neden olacaktir.

 8. Detayli mesaj yazin:
  Sorun belirten mesajlarinizda, sistem özellikleriniz site bilgileriniz site adresiniz yaptiginiz islemler hata mesajlari gibi gerekli olabilecek detaylari olabildigince açik bir sekilde ayrintilari ile yazmaniz yine sorununuza çabuk çözüm bulunmasi açisindan önemlidir. Aksi halde bosu bosuna mesaj trafigi olusacaktir ve konunun silinmesine neden olacaktir.

 9. Imzalar hakkinda:
  ISLAMGULU.NET forumlarinin esas amaci bilgi paylasimidir. Okunmayi bozan, rengarenk, büyük boyutlu ve uzun imza kullanan üyeler ilk etapta özel mesaj ile veya duyuru forumuna gönderilen genel uyari mesaji ile uyarilacak; imzalarini kisaltmalari talep edilecektir. Gerekirse, imza bölümünü kapatma hakkina sahip oldugumuzu hatirlatmak isteriz.

 10. Hakaretler kötü sözler:
  Küfür, hakaret, tehdit, satasma, asagilama, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip mesajlar göndermek yasaktir. Yöneticiler tarafindan görülen bu tip mesajlar haber verilmeksizin silinecek ve mesaji atanlar uyarilacaktir. Bu tür mesajlara yine ayni sekilde karsilik vermek de suç unsuru olup, kesinlikle yasaktir.

 11. Içerikler dökümanlar:
  Yasal ve insani nedenlerden dolayi, ISLAMGULU.NET Forumlarinda net kullanicilari arasinda CRACK, WAREZ, PORNO, HACKING olarak tabir edile gelen içerige sahip mesajlarin atilmasi yasaktir. Bu tür içeriklere sahip olan mesajlar haber verilmeden derhal silinecektir.

 12. Forum kategorileri:
  Forum, kategorilere ve alt kategorilere ayrilmistir. Içerigine göre, bu kategori ve alt kategorilerden uygun olanina mesajinizi gönderebilirsiniz. Eger ayni mesaj ayni bölüme birden fazla gönderilir veya ayni mesajin birden fazla kategoriye gönderildigi belirlenirse ilgili mesajdan sadece bir tane kalana kadar diger mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.

 13. Dini siyasi konular:
  Siyasal ve dini konularin konusulmasina ISLAMGULU.NET yönetimi sicak bakmamaktadir. Bu tür konular, çok ciddi fikir çatismalarina ve tatsizliklara açik konular olduklari için üyeler arasinda büyük gerginlikler olusturmaktadir. Bu nedenle bu konular, tansiyon yükselmeden forum moderatörleri tarafindan silinebilir.

 14. Yardim istemek:
  Direkt kisileri çagirarak yardim istemeyin admin birbak yönetici bir ilgilen gibi konular açmayin kisiye özel hizmet vermiyoruz sorunlarinizi yazarsiniz bir bilen içinden geldigi gibi cevaplayacaktir kimseninde cevap yazma zorunlulugu yoktur konu açtikdan 3 saat sonra niye cevap yazmiyorsunuz diye yorumlar yapmayiniz 48 saat bekleyin cevap yazilmamis ise konuyu tekrar gündeme getiriniz.

 15. Sorumlu Yazanlardir:
  Her mesajin içeriginden, sadece ve sadece yazari sorumludur. Mesaj içeriklerinden dolayi ISLAMGULU.NET yöneticileri ve moderatörleri sorumlu tutulamaz. ISLAMGULU.NET yönetimi haber verilmeksizin bu kurallari degistirme hakkina sahiptir ve foruma katilan herkez bu kurallari kabul etmis sayilir.
Sitemizden Kısayollar
Son Mp3ler
 
Son Videolar

Ne Olur Beni Götürün

 
Son Resimler
 
Son Yazılar
 
Son Dosyalar
 
Son Haberler
 
Copyright İyi Akşamlar !      
Site Sayaçları | Bugün : 1 - 997 - 998 | Dün : 1 - 93 - 94 | Üyeler : 3 | Online : 0 - 1

Tavsiye Et | E Posta | İletişim | Site Haritası | SiteMaps | Rss
2o16 - 2o21 © AsriSadet Com Turkish Portal 5 Yasinda
Yazilim Cafer Çinar Tasarim IslamGulu.Net CCPORTAL Full Hizli Sürüm 6.0 Online Iletisim Ve Paylasim Sistemi - 2021